Autospeurtocht – Brabant aan Zee
Een uitdagende autopuzzeltocht vol interessante weetjes.

Een uitdagende autopuzzeltocht vol interessante weetjes.
Beleef een gezellige dag uit met de hele familie of met je vrienden. Kom erachter wat voor impact water op Brabant heeft (gehad). Een unieke puzzeltocht langs forten en kerken en door prachtige natuur in de omgeving van Willemstad, Oudenbosch, Roosendaal en Bergen op Zoom.
€ 14,95 (incl. BTW) per auto
Het gebied wat deze route doorkruist, bevindt zich bijna geheel onder NAP. Tot 1300 bestond het vooral uit water: Brabant aan zee! In de loop der jaren is er steeds meer ingepolderd. Jullie komen langs verschillende forten waarbij een deel van het omringende gebied onder water kon worden gezet om zo de vijand tegen te houden. Na de watersnoodramp van 1953 zijn de Deltawerken gestart. Hierdoor is het landschap sterk veranderd, omdat het een zoetwatergebied is geworden. Duik mee in de historie en laat je betoveren door alle forten, kerken en prachtige natuur!
De totale route is 90 kilometer en de raadsels zijn geschikt voor zowel vriendengroepen als voor families. Jullie zijn minimaal 5 uur onderweg om alle raadsels op te lossen en te genieten van diverse forten en prachtige natuur. We raden ook zeker aan om één van de wandelroutes te doen. Neem je wandelschoenen mee en maak er een compleet dagje uit van!
De route heeft 3 mogelijke opstartpunten:

"*" geeft vereiste velden aan
