Autospeurtocht – Brabant aan Zee

Een uitdagende autopuzzeltocht vol interessante weetjes.

Offerte aanvragen

  • Brabant
  • 2-6 personen per team
  • 6 uur

Brabant aan Zee

Beleef een gezellige dag uit met de hele familie of met je vrienden. Kom erachter wat voor impact water op Brabant heeft (gehad). Een unieke puzzeltocht langs forten en kerken en door prachtige natuur in de omgeving van Willemstad, Oudenbosch, Roosendaal en Bergen op Zoom.

€ 14,95 (incl. BTW) per auto

Offerte aanvragen

Inclusief en extra opties

  • Een uitgebreide omschrijving om zonder navigatie de route te rijden
  • Vragen en foto's voor onderweg
  • Puzzelblad met uitkomst naar een online laatste pagina
  • Veel leerzame informatie beschreven in leuke teksten
  • Lunchpakket voor onderweg

Over de route

Het gebied wat deze route doorkruist, bevindt zich bijna geheel onder NAP. Tot 1300 bestond het vooral uit water: Brabant aan zee! In de loop der jaren is er steeds meer ingepolderd. Jullie komen langs verschillende forten waarbij een deel van het omringende gebied onder water kon worden gezet om zo de vijand tegen te houden. Na de watersnoodramp van 1953 zijn de Deltawerken gestart. Hierdoor is het landschap sterk veranderd, omdat het een zoetwatergebied is geworden. Duik mee in de historie en laat je betoveren door alle forten, kerken en prachtige natuur!

De totale route is 90 kilometer en de raadsels zijn geschikt voor zowel vriendengroepen als voor families. Jullie zijn minimaal 5 uur onderweg om alle raadsels op te lossen en te genieten van diverse forten en prachtige natuur. We raden ook zeker aan om één van de wandelroutes te doen. Neem je wandelschoenen mee en maak er een compleet dagje uit van!

De route heeft 3 mogelijke opstartpunten:

  • Basiliek van de Heiligen Agatha en Barbara: Markt 57 Oudenbosch
  • Fort De Roovere Parkeerplaats
  • Parkeerplaats Willemstad: Havenhoofd 2, Willemstad

Hoe werkt het

  1. Reserveer makkelijk en snel via het aanvraag formulier op onze website:

    Expeditie Brabant

  2. De route sturen wij (op werkdagen) binnen 24 uur naar u toe per mail
  3. Wij raden aan om het document te printen voordat jullie beginnen
  4. De puzzeltocht kan op ieder moment worden gereden

 

Offerte aanvragen

Reviews over dit bedrijfsuitje

Wat een ontzettend leuk uitje was dit! We hebben erg veel plezier gehad. De route is heel goed uitgezet en de vragen goed bedacht. Doordat er een foto-puzzeltocht aan is toegevoegd, moet je de hele tijd heel goed blijven opletten. Dat maakt het extra leuk. TOP TOP TOP

Simone Vugs

Ontzettend leuk en goed in elkaar gezet een leuke dagbesteding!

Wendy Denboer

Mooie route, juist buiten de geijkte paden. Goede en duidelijke routebeschrijving. We hebben veel mooie plaatsen gezien waar we zeker nog eens terug gaan om te fietsen.

Karin van Gils

Vrijblijvende offerte aanvraag

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
DD slash MM slash JJJJ

Meer originele bedrijfsuitjes

Op zoek naar een andere activiteit? Ontdek hier meer originele teamuitjes!

Vragen of ideeën?
Wij denken graag met u mee!

Neem contact op